“Si na erdhi jeta…”, Tayna provokon me foton nga pishina

“Si na erdhi jeta…”, Tayna provokon me foton nga pishina

Tayna ka pozuar joshëse në bikini.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, po i shijon pushimet ndërkohë që edhe po e shijon suksesin e projektit të ri muzikoR.

Ajo e ka publikuar një foto në të cilën shfaqet joshëse në bikini dhe ka marrë edhe njëherë vëmendjen e ndjekësve në rrjete sociale.

“si na erdhi jeta mi zemra #qeqe 😛”, ka shkruar ajo pranë postimit

View this post on Instagram

si na erdhi jeta mi zemra #qeqe 😛

A post shared by Tayna (@tayna) on

 

Bikinet që ka zgjedhur e bënin Taynën të dukej akoma më provokuese.

Kënga “Qe qe” është mirëpritur nga publiku dhe deri tani në kanalin zyrtar në Youtube ka marrë më shumë se 2 milionë klikime./LN

 

COMMENTS