Shtypet nga mjeti që ngjesh asfaltin deri sa po punonte, ndërron jetë 18 vjeçari

Shtypet nga mjeti që ngjesh asfaltin deri sa po punonte, ndërron jetë 18 vjeçari

Një 18 vjeçar në Fier ka ndërruar jetë pasi është shtypur teksa po punonte në Bypassin e Fierit.

Ai është goditur nga një 41-vjeçar i cili po përdorte ‘rrulin’ që ngjesh asfaltin, shkruan Top-Channel përcjellë Klan Kosova.

Njoftimi:

Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës 16:15, në Bypassin e Fierit, në afërsi të fshatit Pojan, shtetasi K.N, 41 vjeç, banues në Memaliaj, duke drejtuar mjetin tip “Rrul” që ngjesh asfaltin, ka goditur shtetasin M.K, 18 vjeç, banues në Tepelenë (punëtor) i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19