Sara Hoxha përfundimisht gati për tu bërë nënë [Video]

Sara Hoxha përfundimisht gati për tu bërë nënë [Video]

Sara ka filluar të merret me punët e përditshme të bebes, ende pa ardhë në jetë vajza e saj.

Sara Hoxha është njëra ndër figurat më të përfolura të momentit, kjo për shkak lidhjes së saj me reperin e njohur Ledri Vula që bashkë po presin edhe një fëmijë, shkruan Gazeta Express.

Ajo është shumë e hapur me ndjekësit e saj në instagram, ajo vazhdimisht është aktive në rrjete sociale duke postuar foto dhe momente nga jeta e saj private.

Ajo së fundmi në instastory ka postuar një video, ku shihet bashkë me beberonët e fëmijës që do të vijë në jetë.

 

 

COMMENTS