Samanta Karavella pozon komplet e zhveshur në pjesën e sipërme

Samanta Karavella pozon komplet e zhveshur në pjesën e sipërme

Samanta Karavella merr sërish vëmendjen.
Këngëtarja Samanta Karavella e ka ndarë me ndjekësit edhe një tjetër imazh nga fotosesioni i fundit,

Ajo zgjodhi që me ndjekësit ta ndajë foton artistike në të cilën shihet e zhveshur në pjesën e sipërme dhe gjoksin e ka mbajtur me duar.

Sa i përket projekteve muzikore, Samanta para tre muajsh e ka publikuar duetin me Elinel. Kënga vonë tani ka grumbulluar më shumë se 9 milionë klikime në Youtube. 

 

COMMENTS