Roza Lati puth në buzë gazetarin shqiptar

Roza Lati puth në buzë gazetarin shqiptar

E mbani mend kur Roza Lati u puth me Feron në sezonin e kaluar të “Why not?”. Kjo skenë ka ndodhur sërish, por këtë herë moderatorja ka puthur gazetarin e njohur të cilin e kishte të ftuar.

“Jo për të bërë qejfin se i kam inat këto njerëzit lajkatarë që të marrin me të mira, por goca si ty i duhen më shumë showbizit shqiptar dhe jo vetëm. Pa komplekse, me një super guxim. Të kam ndjekur që në fillim, lija punët për të të parë”, u shpreh Ronaldo Sharka për Rozën.

“O zot është një fans i vërtetë”, tha Roza dhe papritur e puthi në buzë Ronaldon, moment të cilin e ndiqni në videon e mëposhtme.

View this post on Instagram

Na ndiqni në @rtvora | @roza_lati | @why_not_show 😍

A post shared by SHARK (@ronaldosharka) on

 

 

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19