Rita Ora e ‘zhytur’ në para, zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së saj

Rita Ora e ‘zhytur’ në para, zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së saj

Rita Ora bën pjesë në listën e yjeve më të pasur.

Këngëtarja Rita Ora është emri i cili gjendet në listën e “The Sunday Times Rich List” ku bëjnë pjesë emrat më të pasur

Siç thuhet asuria e Rita Orës kap shifrën prej 18 milionë eurove, pasuri e fituar nga albumi i saj si dhe kontratat fitimprurëse me firmat e njohura të veshjeve.

Rita Ora po vazhdon ta shijoj sukesin e saj me projektet muzikore dhe po punon pa ndalë për këngë të reja. 

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19