Rina me pozë joshëse nga banjo, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

Rina me pozë joshëse nga banjo, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

Rina Balaj vazhdon me pozat e saj provokative.

Rep-artistja Rina Balaj po vazhdon të jetë aktive në Instagram, aty ku shpesh publikon foto joshëse, shkruan lajmi.net.

Pranë tyre nuk mungojnë asnjëherë komentet pozitive të fansave por edhe kritikat e atyre që nuk u pëlqen Rina.

Mirëpo kësaj radhe, nuk janë linjat trupore dhe provokimet ato për çfarë ndjekësit kanë ‘debatuar’.

Është detaji i çuditshëm që kanë vënë ata re, është se Rina ka hyrë me mikrofon në banjo./Lajmi.net/

 

 

COMMENTS