Reperi shqiptar takohet me babain e Dua Lipës!

Reperi shqiptar takohet me babain e Dua Lipës!

Ledri Vula është njëri ndër reperët më të pëlqyer shqiptar.

Që nga fillimi i karrierës ka arritur të rrëmbejë zemrën e shumë nga publikut, këngët e të cilit shndërrohen gjithnjë në hite, shkruan lajmi net.

Në koncertin “Sunny Hill Festival”, që do të performojë Dua Lipa me 10 gusht i pranishëm është edhe Ledri Vula me shumë artistë të tjerë.

Kur jemi afër te koncerti, babai i Dua Lipës tashmë ndodhet në Kosovë e mbrëmë Ledri dhe Dukagjin Lipa, ishin në një mbrëmje së bashku.

“Sunny Hill Festival, Blurry ja ka nis nata”, ka shkruar reperi Vula. /Lajmi.net/

 

COMMENTS