Rashel Kolaneci ‘bën gallatë’ me të pasmet e saj të super ekspozuara

Rashel Kolaneci ‘bën gallatë’ me të pasmet e saj të super ekspozuara

19 vjeçarja e famshme Rashel Kolaneci ka provokuar sërish fansat e saj.

Të pasmet bombastike janë kthyer në fokusin e kikboks-eres dhe ajo kujdeset që ti ekspozojë sa më shpesh.

‘Like nëse të pëlqen golfi’ shkruan Rasheli shoqëruar me emoji të qerur. Tashmë dhe ajo është e vetëdijshme për arsyen pse i merr ‘like-et’. /Gazeta Express/

 

 

COMMENTS