Ramsey po kalon te rivali i madh i Arsenalit

Ramsey po kalon te rivali i madh i Arsenalit

Aaron Ramsey dëshiron të largohet nga Arsenali.

Aaron Ramsey nuk është i lumtur te Arsenali, pasi dëshiron të fitoj trofe.

Mesfushori uellsian i ka bërë me dije skuadrës londineze se në janar do të kërkoj një aventurë të re, përcjell “lajmi.net”.

Kontrata e Ramseyt te Arsenali skadon në qershor të vitit 2019, andaj disa klube i janë vënë pas.

Manchester Unite dhe Chelsea, i duan me ngulm shërbimet e uellsianit. /Lajmi.net/

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19