PSG ofertë për mbrojtësin e Milanit

PSG ofertë për mbrojtësin e Milanit

Paris Saint-Germain ka bërë ofertë dhe ka pyetur AC Milanin për mbrojtësin Ricardo Rodriguez

Sipas telefoot, trajneri i ri i PSG’së, Thomas Tuchell dëshiron ta sjell edhe një mbrojtës të krahut të majtë para se të mbyllet afati kalimtar.

Rodriguez – i cili në mëngjes mediat shkruan se të interesuar janë edhe Arsenali – është njëri nga emrat në listën e ngushtë të kampionëve të Ligue 1, bashkë me Alex Sandro, Wendell dhe Raphael Guerreiro.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19