Prishtinasi sulmon nënën, arrestohet

Prishtinasi sulmon nënën, arrestohet

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një të mitur pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht nënën e tij.

Sipas Policisë, një djalë i mitur ka sulmuar fizikisht nënën e tij dhe është arrestuar.

I dyshuari është intervistuar në prani të avokatit mbrojtës dhe punëtorit të OPS-së, ndërsa me vendim të prokurorit është dërguar 24 orë në qendrën e mbajtjes.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19