Prishtina është gati për Europan [Video]

Prishtina është gati për Europan [Video]

Aty u paraqitën trajneri Mirel Josa dhe kapiteni Armend Dallku.

Pas stërvitjes së fundit për ndeshjen parakualifikuese për Ligën e Evropës që do ta zhvillojë nesër ndaj FC Europës, FC Prishtina e ka mbajtur një konferencë për media në stadiumin “Adem Jashari” për t’i treguar përgatitjet dhe pritshmëritë e tyre rreth kësaj ndeshje shumë të rëndësishme jo veç për klubin bardh e kaltër, por edhe për interesin nacional.

Aty u paraqitën trajneri Mirel Josa dhe kapiteni Armend Dallku.

Konferencën mund ta ndiqni në videon e më poshtme:

 

COMMENTS