Presidenti Thaçi dekoron Era Istrefin me Medaljen Presidenciale /VIDEO

Presidenti Thaçi dekoron Era Istrefin me Medaljen Presidenciale /VIDEO

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka pritur sot në takim këngëtaren, Era Istrefi.

Ai e ka dekoruar atë me Medaljen Presidenciale Jubilare të Dhjetëvjetorit të Pavarësisë pas suksesit të jashtëzakonshëm që tregoi, shkruan lajmi net.

Era ka bërë mbylljen e Kampionatit me këngën zyrtare të Botërorit “Live it up”, në duet me Will Smith dhe Nicky Jam.

Të gjitha arritjet e mëdha të Erës anembanë botës i ka vlerësuar lartë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19