Po festonte ditëlindjen, Çiljetës i ndodhi një incident i sikletshëm

Po festonte ditëlindjen, Çiljetës i ndodhi një incident i sikletshëm

Çiljeta Xhilaga ditë më parë festoi ditëlindjen.

Çiljeta festoi ditëlindjen e 36-të, në të njëjtën ditë djali i saj mbushi 6 vjet jetë.

Këngëtarja për të shënuar këtë datë të rëndësishme kishte mbledhur miqtë e saj dhe Fernandos në një vend.

Teksa po festonin, asaj i kishte ndodhur një incident i sikletshëm, të cilin ia zbuloi miku i saj Eraldo Rexho.

Ai tregoi në emisionin “Lart e poshtë” se teksa po festonte, Çiljetës i mori flakë fustani dhe të gjithë kishin vrapuar pëer t’ia shuar zjarrin. /Lajmi.net/

 

COMMENTS