Plot elegancë, Marina mahnitëse në dasmën e Sarës

Plot elegancë, Marina mahnitëse në dasmën e Sarës

Aksionarja e Top Medies, Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Liço janë kurorëzuar me martesë.

Çifti vendosën që dasmën ta realizonin në Como të Italisë, ku çdo detaj dukej përrallor, shkruan lajmi.net.

Të ftuar ishin shumë prej fytyrave publike, ndër ta edhe Marina Vjollca me bashkëshortin e saj, reperin Getoar Selimi.

Moderatorja dukej për mrekulli e veshur në një fustan të zi, të hapur tek këmbët, ndërsa dukej tejet atraktive.

Ajo pranoi shumë komente pozitive nga ndjekësit në rrjete sociale, të cilët e komentuan për dukjen në dasmën e Sarës dhe Ledionit.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19