PINT vijnë me një këngë të re

PINT vijnë me një këngë të re

Lyrical Son, Mc Kresha dhe Semiautomvtic kanë publikuar bashkëpunimin e ri

Mc Kresha dhe Lyrical Son në bashkëpunim me Semiautomvtic kanë sjellë këngën e re ‘Private’

Këngën është punuar edhe me videoklip të cilin ia besuan ‘Pinkmoon’, dhe përmban fjalë eksplicite. Për tekstin janë kujdesur vetë reperët.

Ky është projekti i parë nga ikonat e hip hopit shqiptar pas një vere të ‘heshtur’ në krahasim me kolegët e tjerë.

 

COMMENTS