Përleshje me thika në Lipjan, një i vdekur

Përleshje me thika në Lipjan, një i vdekur

Një përleshje fizike me armë të ftohta ka ndodhur në qendër të Lipjanit sot rreth orës 15:00.

Policia e ka konfirmuar për Express se nga kjo përleshje ka mbetur i vdekur një person dhe se një tjetër ka përfunduar me lëndime në kokë.

 

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19