Përfshihet nga flakët servisi i makinave në Durrës, digjen një sërë automjetesh

Përfshihet nga flakët servisi i makinave në Durrës, digjen një sërë automjetesh

Një servis automjetesh është përfshirë nga flakët në Durrës, e për pasojë një sëre automjetesh janë djegur.

Mësohet paraprakisht se ka patur dhe zhurma shërthimesh. Për fat të mirë nuk raportohet për persona të lënduar por vetëm për dëme të konsiderueshme materiale.

Policia dhe zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje dhe po punohet për shuarjen e flakëve.

 

COMMENTS