Para nisjes për në Kosovë, Dua Lipa shkëlqen në veshje shumëngjyrëshe

Para nisjes për në Kosovë, Dua Lipa shkëlqen në veshje shumëngjyrëshe

Kanë mbetur edhe pak ditë që nga koncerti i Dua Lipës në Kosovë.

Me 10,11 dhe 12 gusht artistja e njohur shqiptare me famë botërore Dua Lipa do jetë e pranishme në Kosovë në “Sunny Hill Festival”, shkruan lajmi net.

E para se të niset për në Kosovë, ajo është duke kaluar çaste të lumtura në New York së bashku me motrën e saj Rinën, që pritet të vijnë së bashku.

E veshur me një kostum shumëngjyrësh, Lipa duket e mahnitshme teksa e tëra e mbuluar tregon format trupore.

Ajo po ashtu, nuk po ndalet së performuari anembanë botës, e që tani do vij të ‘ndez’ edhe vendin e saj, Kosovën.

 

COMMENTS