1 2 3 4 5 6 2,808 40 / 28074 POSTS
Fero lë ‘On Records’ për të shkuar drejt ‘Babastars’?

Fero lë ‘On Records’ për të shkuar drejt ‘Babastars’?

Ditën e sotme, reperi i njohur Fero bëri publik lajmin që nuk është më pjesë e ‘On Records’ duke hyrë në listën e gjatë të daljeve nga kjo kompani të ...
FC Malisheva vs KF KEKU startojnë kampionatin e Ligës së parë

FC Malisheva vs KF KEKU startojnë kampionatin e Ligës së parë

Në stadiumin "Liman Gegaj", Fc Malisheva dhe KF KEKU do  zhvillojnë ndeshjen e parë në kuadër të Ligës së parë të Kosovës. Fundjavë e veçantë do të ...
Krasniqi prezanton aderimet e reja të NISMA

Krasniqi prezanton aderimet e reja të NISMA

Nisma Socialdemokrate ka vazhduar të prezantoje aderimet e reja. Kryetari i Këshillit Kombëtar, Jakup Krasniqi, ka mirëpritur në këtë subjekt dy anëta ...
E reja kosovare ndryshon gjininë me vendim të Gjykatës së Apelit

E reja kosovare ndryshon gjininë me vendim të Gjykatës së Apelit

Në Gjykatën e Apelit është konfirmuar vendimi i Gjykatës Themelore që ka lejuar ndërrimin e gjinisë nga femër në mashkull të një personi me prejardhje ...
Ekskluzive: Agim Bahtiri bashkohet me LVV

Ekskluzive: Agim Bahtiri bashkohet me LVV

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri do t’i bashkohet Lëvizjes Vetëvendosje, shkruan Gazeta Express Burime të Gazetës Express kanë bërë të ditur se ...
PDK-ja këkonë nga votuesit e saj të mos e lexojnë Gazetën Express

PDK-ja këkonë nga votuesit e saj të mos e lexojnë Gazetën Express

Ky subjekt politik tash e disa kohë është duke e bojkotuar televizionin T7 dhe Gazetën Express. Mirëpo kjo komunikatë publike e këtij subjekti është e ...
Banka Europiane dhuron 100 milionë euro për financimin e unazës së brendshme në Prishtinë

Banka Europiane dhuron 100 milionë euro për financimin e unazës së brendshme në Prishtinë

Banka Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim ka pranuar koncept notën për financimin e unazës së brendshme të kryeqytetit, pas kërkesës për financim që ...
Istogasi monstër duke e goditur pa mëshirë vajzën 7 vjeçe të komunitetit ashkali

Istogasi monstër duke e goditur pa mëshirë vajzën 7 vjeçe të komunitetit ashkali

Një video brutale po qarkullon në rrjetet sociale. Në të shihet se si një 29-vjeçar kosovar, e godet me grushte e shqelma një vajzë të mitur, veç 7 vj ...
Fero largohet nga On Records

Fero largohet nga On Records

Fero ka dalë nga On Records. Reperi Fero ka ndarë rrugët me OnRecords. Ai dhe Met Elshani, menaxheri i labelit kur Fero bëri famën, janë marrë v ...
Babai tenton të hedhë bijën pesëmuajshe nga dritarja, momenti kur polici hero e ndalon

Babai tenton të hedhë bijën pesëmuajshe nga dritarja, momenti kur polici hero e ndalon

Një person në qytetin rus Saransk ka tentuar të hedhë vajzën e tij pesëmuajshe nga dritarja. Mediat në Rusi shkruajnë se burri ka tentuar të hedhë ...
1 2 3 4 5 6 2,808 40 / 28074 POSTS