1 2 3 4 5 6 3,187 40 / 31867 POSTS
Funeral në vend të dasmës, vdekja e infermieres në Bejrut përlot botën

Funeral në vend të dasmës, vdekja e infermieres në Bejrut përlot botën

Nga e bardha në të zezë është kthyer jeta e një prej infermiereve në Bejrut që humbi jetën tragjikisht nga shpërthimit vetëm pak ditë para martesës. ...
Arrestohen 5 persona në Pejë për rrahje mes vete

Arrestohen 5 persona në Pejë për rrahje mes vete

Incidenti ka ndodhur në rrugën “Hysni Rama” në Pejë. “Njësitet policore menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes, dhe ka arrestuar 5 persona të cil ...
Lazio i ofron 15 milionë euro për Muriqin, vjen përgjigja e Fenerbahces

Lazio i ofron 15 milionë euro për Muriqin, vjen përgjigja e Fenerbahces

Fenerbahce nuk e ka pranuar ofertën e Lazios në vlerë 15 milionë euro për sulmuesin e vet kosovar, Vedat Muriqin, por bisedimet mes dy klubeve për shë ...
Frroku i Netës dhe Çupi i Sonilës

Frroku i Netës dhe Çupi i Sonilës

Frrok Çupi, një emër i njohur në botën shqiptare të gazetarisë, u kthye në qendër të opinionit publik këto ditë. Së pari shkroi për vdekjen e nënës së ...
Sodë buke në kopsht në vend të pesticideve: Lulet gufojnë, kërmijtë ikin, dheu pastrohet

Sodë buke në kopsht në vend të pesticideve: Lulet gufojnë, kërmijtë ikin, dheu pastrohet

Nëse keni kopshtin tuaj, sado që të jetë i madh apo i vogël, veç një përbërës mund të bëjë mrekulli në kopsht: sodë buke. Soda e bikarbonatit me shek ...
Shpend Ahmeti publikon listën e të infektuarve në Prishtinë sipas moshës

Shpend Ahmeti publikon listën e të infektuarve në Prishtinë sipas moshës

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka publikuar statistikat e përhapjes së virusit Covid -19 në kryeqytet, sipas grupmoshave. Në tabelën që Ahme ...
Kjo është pasuria e Xhavit Halitit

Kjo është pasuria e Xhavit Halitit

Pasuria e Xhavit Haliti, të cilit iu bë virale një deklaratë televizive ku thoshte se “krejt i kemi nga 2-3 milionë euro” njëmend prek milionëshin ...
Thaçi dekreton Ligjin për Buxhet, i hapet rruga realizimit të pagesave

Thaçi dekreton Ligjin për Buxhet, i hapet rruga realizimit të pagesave

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka dekretuar Ligjin për Buxhetin dhe plotësim/ndryshimet e tij, të cilin e ka pranuar dje pasdite. Kështu bëri ...
E tmerrshme: Gjilanasi kap për fyti gruan dhe e largon zvarrë nga shtëpia, në sy të fëmijëve

E tmerrshme: Gjilanasi kap për fyti gruan dhe e largon zvarrë nga shtëpia, në sy të fëmijëve

Gjykata Themelore në Gjilan ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji ndaj të pandehurit R. H. dhe masa e arrestit shtëpiak të pandehurit N. H. ...
Kimete Berisha godet Vjosa Osmanin: Në kohë pandemie e vdekjesh ka shku me ble tokë

Kimete Berisha godet Vjosa Osmanin: Në kohë pandemie e vdekjesh ka shku me ble tokë

Shkrimtarja Kimete Berisha ka reaguar ndaj kryetares së Kuvendit, Vjosa Osmani, pasi kjo e fundit ka blerë një parcelë toke në vlerë 100 mijë euro. ...
1 2 3 4 5 6 3,187 40 / 31867 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19