1 3,183 3,184 3,185 3,186 3,187 3,217 31850 / 32167 POSTS
Të gjitha vajzat kur janë ndarë nga i dashuri i kanë kaluar këto faza!

Të gjitha vajzat kur janë ndarë nga i dashuri i kanë kaluar këto faza!

Fatkeqsisht,ashtu si bashkimet edhe ndarjet janë pjesë e jetës dhe jo gjithmonë mund ti shmangim sado që përpiqemi. Por vajzat janë natyrë që e p ...
Konjufca – Thaçit: S’mund ta luftosh Gjykatën Speciale duke dialoguar me Serbinë

Konjufca – Thaçit: S’mund ta luftosh Gjykatën Speciale duke dialoguar me Serbinë

Shefi i Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Glauk Konjufca, ka përsëritur kundërshtitë e partisë së tij që Presidenti Thaçi të jetë kryenegociator. Q ...
Një fakt interesat sesi tërmeti i djeshëm mund të shpëtojë shembjen e teatrit

Një fakt interesat sesi tërmeti i djeshëm mund të shpëtojë shembjen e teatrit

Një tërmet i fuqishëm tronditi dje Shqipërinë, ku u ndje mjaft i fortë edhe në Tiranë. Ndërtesa të shembura, çati shtëpish të rrëzuara, dhe deri ...
Instituti Albanologjik s’e lejon shtatoren e Anton Çettës në oborr

Instituti Albanologjik s’e lejon shtatoren e Anton Çettës në oborr

Për udhëheqësit e Institutit Albanologjik të Kosovës, oborri i këtij institucioni nuk është vend adekuat për shtatoren e Anton Çettës. Sipas tyre ...
Kisha serbe nuk lejon vizitën e Papës në Serbi

Kisha serbe nuk lejon vizitën e Papës në Serbi

Kisha ortodokse serbe (KOS) me vite të tëra përsërit se për vizitën e Papës nuk “ka ardhur koha e duhur”. “Nëse pyetet KOS, dera e Serbisë për pa ...
Mourinho e do Shaqirin, i gatshëm ta paguajë klauzolën e largimit

Mourinho e do Shaqirin, i gatshëm ta paguajë klauzolën e largimit

Xherdan Shaqiri mund të vihet nën urdhrat e Jose Mourinhos sezonin e ardhshëm. Futbollisti me origjinë nga Kosova, që përfaqëson Zvicrën, pritet ...
Lufta ekonomike me Amerikën, Kina: Nuk “qëllojmë” të parët

Lufta ekonomike me Amerikën, Kina: Nuk “qëllojmë” të parët

Kina sqaroi sot nëpërmjet një deklarate publike, se nuk do të jetë ajo e para që do të vendosë implementojë tarifat ekstra ndaj mallrave amerikanë. ...
Plani trevjeçar i kinezëve për luftimin e ndotjes së ajrit

Plani trevjeçar i kinezëve për luftimin e ndotjes së ajrit

Qeveria kineze ka publikuar një plan veprimi trevjeçar për kontrollin e ndotjes së ajrit, duke përcaktuar afate kohore dhe një udhërrëfyes për përmirë ...
Di Marzio konfirmon: Ronaldo vet e kërkojë transferin në Juve

Di Marzio konfirmon: Ronaldo vet e kërkojë transferin në Juve

Gianluca Di Marzio ka konfirmuar se ishte vet Cristiano Ranaldo që i ka thënë Real Madridit që e dëshiron transferin në Juventus për 100 milionë euro ...
Torreira është gati për aventurën e tij në Arsenal

Torreira është gati për aventurën e tij në Arsenal

Babai i Lucas Torreiras ka treguar se kampi i djalit të tij ishin “të frikësuar” për lëvizjen e uruguaianit nga Sampdoria në Arsenal Lucas Torrei ...
1 3,183 3,184 3,185 3,186 3,187 3,217 31850 / 32167 POSTS