1 3,168 3,169 3,170 3,171 3,172 3,271 31700 / 32704 POSTS
Vajzë apo djalë? Zbulo se çfarë gjinie është bebi juaj pa shkuar tek mjeku, testi 100 përqind i saktë

Vajzë apo djalë? Zbulo se çfarë gjinie është bebi juaj pa shkuar tek mjeku, testi 100 përqind i saktë

Në përgjithësi, gratë shtatzëna shtojnë në peshë, por vendi ku shkojnë kilet e tepërta mund të përcaktojë nëse prisni djalë apo vajzë. Nëse shton ...
Ronaldo shijon pushimet me familjen në Greqi [Foto]

Ronaldo shijon pushimet me familjen në Greqi [Foto]

Pasi e përfundoi pjesëmarrjen në Kampionatin Botëror (kur Portugalia u eliminua nga Uruguai), Cristiano Ronaldo duket se ka vendosur që të pushojë për ...
Fshati shëndrrohet në “lum” në Ferizaj [Video]

Fshati shëndrrohet në “lum” në Ferizaj [Video]

Reshjet e dendura të shiut për rreth gjysmë ore kanë mjaftuar që fshati Cërnillë e Ferizajt të mbulohet nga uji. Rruga kryesore e fshatit ka qenë e ...
Babai që kërkon kthimin e të birit nga Siria, dyshohet që bashkë me 55 kosovarë po mbahen në një burg

Babai që kërkon kthimin e të birit nga Siria, dyshohet që bashkë me 55 kosovarë po mbahen në një burg

Murat Misini ka 11 muaj që nuk ka dëgjuar prej djalit të tij, Agonit, i cili ka tri vjet që kur kishte shkuar në Siri për t’iu bashkuar luftës atje. E ...
Deputetja e LDK-së ‘i hedh benzin zjarrit’: Lutfi Haziri e meriton të jetë kryeministër

Deputetja e LDK-së ‘i hedh benzin zjarrit’: Lutfi Haziri e meriton të jetë kryeministër

E ftuar në një emision televiziv deputetja nga radhët e LDK-së, Valentina Bunjaku ka treguar se kë do ta përkrahte për kryeministër të Kosovës, duke p ...
Sky Sports: Ronaldo në Juventus brenda 48 ore

Sky Sports: Ronaldo në Juventus brenda 48 ore

Sky Sports ka shkruar natën vonë se merret vesh që saga Ronaldo në Juventus do të përfundojë shumë shpejt Sky Sports ka kuptuar që Real Madrid dh ...
Edhe Benzema drejt largimit nga Real Madridi

Edhe Benzema drejt largimit nga Real Madridi

Raportet në Itali shkruan se Napoli dhe Carlo Ancelotti po kërkojnë ribashkim me sulmuesin francez që duket se do të largohet nga Real Madridi gjatë v ...
Dier i frikësohet Rakiticit dhe Modricit [Foto]

Dier i frikësohet Rakiticit dhe Modricit [Foto]

Eric Dier i ka përshkruar Ivan Rakiticin dhe Luka Modricin si “top klas lojtar” para ndeshjes gjysmëfinale të Kroacisë me Anglinë të mërkurën. Er ...
Trump për aleatët: Nuk përmbushin shpenzimet ushtarake

Trump për aleatët: Nuk përmbushin shpenzimet ushtarake

Donald Trump ka shpërthyer sërish në akuza ndaj aleatëve, duke i akuzuar se nuk përmbushin kriteret për shpenzimet ushtarake. Deklarata e presidentit ...
Largimi i pjesëtarëve serbë nuk ndikon në transformimin e FSK’së, thotë Rama

Largimi i pjesëtarëve serbë nuk ndikon në transformimin e FSK’së, thotë Rama

Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, gjenerallejtënant Rrahman Rama, ka shprehur shqetësim me rastin e largimit të mbi 40 pjesëtarëve serbë nga ...
1 3,168 3,169 3,170 3,171 3,172 3,271 31700 / 32704 POSTS