1 3,168 3,169 3,170 3,171 3,172 3,185 31700 / 31849 POSTS
Pickford Zbulon Sekretin E Penalltisë Së Pritur

Pickford Zbulon Sekretin E Penalltisë Së Pritur

Portieri i Anglisë dhe Everton ka bërë një pritje të jashtëzakonshme ndaj Carlos Bacca, në momentin e penalltisë së pestë të Kolumbisë, kur rezultati ...
Phil Nevile e bën “horë” Xhakën e Shaqirin: Ishte i tmerrshëm [Foto]

Phil Nevile e bën “horë” Xhakën e Shaqirin: Ishte i tmerrshëm [Foto]

Ish legjenda e Manchester United dhe mbrojtësi i Kombëtares angleze Phil Neville ka kritikuar paraqitjen e dyshes se Premier Ligë, Xherdan Shaqiri dhe ...
Di Marzio: Ronaldo e ka kërkuar vetë transferin në Juventus

Di Marzio: Ronaldo e ka kërkuar vetë transferin në Juventus

Njeriu më i fortë i transferëve në Sky Sport Italia, Gianluca Di Marzio ka konfirmuar se ka qenë vetë Cristiano Ronaldo që ka ftuar Juventusin për të ...
Anglia largon mallkimin disa vjeçar

Anglia largon mallkimin disa vjeçar

Anglia ka mundur sot me penallti Kolumbinë dhe besoni apo jo Anglia nuk ka fituar asnjë ndeshje me penallti në një Botëror Anglia dhe Kolumbia sh ...
Gjashtë orë rrugë për provimin e pranimit në universitet

Gjashtë orë rrugë për provimin e pranimit në universitet

Luftimet në qytetin port të Hodeidah në Jemen ka detyruar rreth 2.000 nxënës të shkollave të mesme të ikin në kryeqytet, për t’iu nënshtruar provimeve ...
Prizrenasit pa ujë mbi 12 orë

Prizrenasit pa ujë mbi 12 orë

Banorët e Prizrenit po përballen me mungesë të ujit të pijshëm për më shumë se 12 orë. Meqë për klankosova.tv askush nga Kompania Rajonale e Ujës ...
Trump sulmon sërish demokratët e opozitës

Trump sulmon sërish demokratët e opozitës

Katër muaj nga mbatja e zgjedhjeve të Kongresit amerikan, Presidenti Donald Trump sulmoi sërisht të martën demokratët e opozitës. Ai i akuzoi ata për ...
Ekipi i ngujuar në shpellë në Tajlandë merr ndihmën e parë mjekësore dhe ushqim

Ekipi i ngujuar në shpellë në Tajlandë merr ndihmën e parë mjekësore dhe ushqim

12 djemtë dhe trajneri i tyre i futbollit të cilët kanë mbetur të ngujuar në një shpellë në Tajlandë kanë marrë ndihmën mjekësore të parë dhe ushqim p ...
Hasani i reagon Lutfi Hazirit: A më mirë me dhanë donacion për futboll, apo me ble mirënjohje?

Hasani i reagon Lutfi Hazirit: A më mirë me dhanë donacion për futboll, apo me ble mirënjohje?

Pas gati një jave ministri i Tregtisë i është kundërpërgjigjur kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri. Kjo pasi ky i fundit kishte akuzuar zyrtarët shtet ...
Facebook gabimisht zhbllokoi 800.000 përdorues të bllokuar

Facebook gabimisht zhbllokoi 800.000 përdorues të bllokuar

Nëse e bllokoni dikë në Facebook, ka shumë të ngjarë që ajo të mbetet kështu, të paktën derisa të vendosni ndryshe. Gjërat në internet, megjithatë, ...
1 3,168 3,169 3,170 3,171 3,172 3,185 31700 / 31849 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19