1 2 3 4 5 2,869 30 / 28688 POSTS
Një qendër e votimit në Veri zhvendoset në pronën e zyrtarit të PDK-së

Një qendër e votimit në Veri zhvendoset në pronën e zyrtarit të PDK-së

Banorët e Lagjes së Boshnjakëve, në zgjedhjet e 6 tetorit, do t’i drejtohen një objekti të ri për të votuar. Kjo do të ndodhë pasi Zyra Administrat ...
Lojtarët e Borussia Dortmund festojnë me shqiponjë (Foto)

Lojtarët e Borussia Dortmund festojnë me shqiponjë (Foto)

Lojtarët e Borussia Dortmund kanë festuar në mënyrë të veçantë në ndeshjen kundër Frankfurtit. Shënimin e golit të epërsisë Alex Witsel e festoi me ...
Xavi i vetëofrohet Barcelonës: S’e kam problem të jem trajner i Messit, Suarezit e Busquetsit

Xavi i vetëofrohet Barcelonës: S’e kam problem të jem trajner i Messit, Suarezit e Busquetsit

Legjenda e Barcelonës, Xavi, ka thënë se për të nuk do të ishte problem të bëhej trajner i ish-bashkëlojtarëve si Lionel Messi, Luis Suarez dhe Sergio ...
U martuan pasi fituan 100 mln lekë në “Big Brother”, ndahen pas dy vitesh çifti i njohur shqiptar

U martuan pasi fituan 100 mln lekë në “Big Brother”, ndahen pas dy vitesh çifti i njohur shqiptar

Dy vite pasi u martuan “live” në “Big Brother 9” me bekimin e kryetarit të bashkisë, Erion Veliaj, duket se çifti i famshëm Fotini dhe Daniel i kanë d ...
Liverpool vuan, por e kalon edhe Chelsean

Liverpool vuan, por e kalon edhe Chelsean

S’ka kush ta ndalë Liverpoolin e Jurgen Klopp. Në xhiron e gjashtë në Premierligë, Redsat morën pikët e plota në udhëtim te Chelsea, duke fituar 1- ...
Arsenali përmbys gjithçka në fund me golat e Chambers dhe Aubameyang

Arsenali përmbys gjithçka në fund me golat e Chambers dhe Aubameyang

Arsenali ka marrë pikët e plota në shtëpi kundër Aston Villas, ku triumfoi 3-2. “Topçinjtë” kanë marrë tri pikë me shumë vështirësi në Emirates, du ...
Haradinaj: Disa po kërkojnë ndihmë në Tiranë, a Tirana mezi po i kryen punët e veta

Haradinaj: Disa po kërkojnë ndihmë në Tiranë, a Tirana mezi po i kryen punët e veta

Ramush Haradinaj thotë se ka politikanë kosovarë që akoma nuk po besojnë që Kosova është shtet dhe mund të qeveriset vetë, prandaj shkojnë në Tiranë p ...
Sulmohet një xhami në Francë

Sulmohet një xhami në Francë

Një person ka goditur një xhami në pjesën lindore të Francës, ndërsa i njëjti është arrestuar menjëherë. Në një deklaratë nga prefektura e Haut-Rhi ...
Një gjerman vë në shitje Golfin “e renovuar” të prodhuar në vitin 1982

Një gjerman vë në shitje Golfin “e renovuar” të prodhuar në vitin 1982

Entuziastët e automjeteve e dinë se dy gjeneratat e para të VW Golf u prodhuan edhe në fabrikën TAS në Sarajevë nga viti 1976 deri në vitin 1992. S ...
Dy kryetarë të nëndegëve të PDK-së në Gjakovë i bashkohen Nismës Socialdemokrate

Dy kryetarë të nëndegëve të PDK-së në Gjakovë i bashkohen Nismës Socialdemokrate

Dy kryetarë të nëndegëve të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) në Gjakovë i janë bashkuar të dielën Nismës Socialdemokrate Dega në Gjakovë. Mirës ...
1 2 3 4 5 2,869 30 / 28688 POSTS