1 2,921 2,922 2,923 2,924 2,925 3,187 29230 / 31861 POSTS
Vëllai rreh keq motrat në Mitrovicë, arrestohet

Vëllai rreh keq motrat në Mitrovicë, arrestohet

Është arrestuar në Mitrovicë një djalë pasi siç raporton policia, ka rrahur dy motrat e tij. Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur dje. Gji ...
Gjilan: Therje me thikë pas një mosmarrëveshje në trafik

Gjilan: Therje me thikë pas një mosmarrëveshje në trafik

Në rrugën Ramiz Cërnica në Gjilan, dje ka ndodhur një therje me thikë. Policia e Kosovës përmes raportit të sotëm, thotë se pas një mosmarrëveshj ...
Ministri Bytyqi nënshkroi Udhëzimin që i mban në punë mijëra mësimdhënës

Ministri Bytyqi nënshkroi Udhëzimin që i mban në punë mijëra mësimdhënës

Ministri i Arsimit Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqyri Bytyqi ka nënshkruar një Udhëzimin që i mban në punë mijëra mësimdhënës. “Me qëllim të inform ...
Braktisja e fëmijëve të porsalindur ka shënuar rënie

Braktisja e fëmijëve të porsalindur ka shënuar rënie

Braktisja e fëmijëve të porsalindur në Kosovë, ka shënuar rënie këtë vit në krahasim me vitet e kaluara. Sipas të dhënave të Ministrisë së Punës dh ...
Vdekje e dyshimtë në Podujevë

Vdekje e dyshimtë në Podujevë

Një burrë ka vdekur në rrugën “Qëndresa” në Podujevë. Siç njofton raporti i sotëm policor, i ndjeri është sjellë në emergjencë pa shenja jete. Vdekja ...
Edhe MASHT-i del kundër rrënimit të objektit të “Xheladin Dedës” në Pejë

Edhe MASHT-i del kundër rrënimit të objektit të “Xheladin Dedës” në Pejë

Ndonëse tri ministrit të Qeverisë së Kosovës kishin nënshkruar memorandum për rrënimin e objektit ku kryen veprimtarinë Qendra burimore “Xheladin Deda ...
Valbona Selimllari prezanton të birin, nuk do ta besoni sa të ngjashëm janë

Valbona Selimllari prezanton të birin, nuk do ta besoni sa të ngjashëm janë

E bukur, elegante dhe me plot sharm. E cilësuar si një nga femrat më të bukura shqiptare, Valbona Selimllari shquhet për pamjen atraktive, shkruan ...
Gjinari mes “100 fshatrave”, turizmi malor dhe agroturizmi tërheq pushuesit

Gjinari mes “100 fshatrave”, turizmi malor dhe agroturizmi tërheq pushuesit

Mes gjelbërimit, ajrit të pastër dhe freskisë, në Gjinar kanë nisur të lulëzojnë bujtinat dhe shtëpitë karakteristike të cilat presim miq çdo vit. ...
Jessie J dhe Dua Lipa me veshje të njëjtë?

Jessie J dhe Dua Lipa me veshje të njëjtë?

Artistja e famshme, Jessie J shquhet për zërin e mrekullueshëm. Me anë të rrjeteve sociale ajo tregon se ka veshur rroba të njëjta me ato të Dua Li ...
Pacolli paralajmëron masa reciprociteti me Serbinë për vizita shtetërore

Pacolli paralajmëron masa reciprociteti me Serbinë për vizita shtetërore

Zëvendëskryeministri i Parë i Republikës, Behgjet Pacolli ka konfirmuar për Gazetën Express se i është ndaluar hyrja në Serbi pas ftesës së Kryetarit ...
1 2,921 2,922 2,923 2,924 2,925 3,187 29230 / 31861 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19