1 2,920 2,921 2,922 2,923 2,924 3,187 29220 / 31861 POSTS
Kaçanik, banorët protestojnë kundër bllokimit të rrugës (VIDEO)

Kaçanik, banorët protestojnë kundër bllokimit të rrugës (VIDEO)

Banorët e fshatit Paldenicë të Kaçanikut sot kanë protestuar kundër mbylljes së rrugës. Ata janë ankuar se kompania Bechtel Enkea, ua ka bllokur rr ...
Sela: Ndryshimi i Qeverisë nuk ua ka përmirësuar jetën shqiptarëve, jetojmë në monizëm

Sela: Ndryshimi i Qeverisë nuk ua ka përmirësuar jetën shqiptarëve, jetojmë në monizëm

Ndryshimi i Qeverisë në Maqedoni nuk ua ka ndryshuar pozitën shqiptarëve që jetojnë atje. Madje, shqiptarët jetojnë tash e 16 vite në monizëm në Maqed ...
Ministri Ismaili: Stentimi tani bëhet në kohë dhe pa shpenzuar mija euro

Ministri Ismaili: Stentimi tani bëhet në kohë dhe pa shpenzuar mija euro

Stentimi viteve të kaluara ka qenë njëri nga problemet më të mëdha për qytetarët e Kosovës, sidomos kur vinin në shprehje pritjet me muaj të tërë dhe ...
Deputeti i AAK’së i përgjigjet Kurtit për rrëzimin e Qeverisë, e quan papagall

Deputeti i AAK’së i përgjigjet Kurtit për rrëzimin e Qeverisë, e quan papagall

Muharrem Nitaj, deputeti i AAK’së ka thënë se u ka dalë ngjyra fjalëve të liderëve opozitarë që po kërkojnë rrëzimin e Ramush Haradinajt nga Qeveria ...
Elvana Gjata ua heq trurin me këto foto, kaq joshëse duket

Elvana Gjata ua heq trurin me këto foto, kaq joshëse duket

Elvana Gjata vazhdon të dëshmojë se është në top-formë. Këngëtarja nga Shqipëria është njëra ndër femrat më të pëlqyera dhe më të komentuara nga pu ...
Top 10 hitet e verës 2018, këngët që thyen rekord dëgjueshmërie në Youtube

Top 10 hitet e verës 2018, këngët që thyen rekord dëgjueshmërie në Youtube

Me fillimin e sezonës së verës edhe artistët shqiptarë kanë nisur punën në lansimin e projekteve të reja. Madje, lirshëm mund të thuhet se janë në ...
Lamtumirë Courtois, Chelsea gjen portierin e ri

Lamtumirë Courtois, Chelsea gjen portierin e ri

Me Thibaut Courtois që konsiderohet më shumë jashtë Chelseat, drejtuesit e klubit kanë bërë një lëvizje të bujshme duke kërkuar Joe Hart nga Mancheste ...
Capital T: Bamirësia të pasuron…

Capital T: Bamirësia të pasuron…

Reperi, Capital T shquhet për anën e tij humane. Ai është mjaft aktiv në rrjete sociale i cili publikon imazhe dhe video të llojllojshme. Ditë m ...
Në Instagram, zbulohet ekipi i ri i Golovin

Në Instagram, zbulohet ekipi i ri i Golovin

Aleksandr Golovin do të largohet nga CSKA Moska duke u transferuar në Chelsea. Aleksandr Golovin do të transferohet në Chelsea. Ish portieri i C ...
Shqipëri-Kosovë, protokoll bashkëpunimi për sezonin turistik

Shqipëri-Kosovë, protokoll bashkëpunimi për sezonin turistik

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj dhe homologu i tij kosovar, Bejtush Gashi kanë nënshkruar protokollin e bashkëpunimit për sezonin turistik veror. ...
1 2,920 2,921 2,922 2,923 2,924 3,187 29220 / 31861 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19