1 2,919 2,920 2,921 2,922 2,923 3,170 29210 / 31698 POSTS
Era në siklet, i thotë Thaçit a mundem me të përqafë

Era në siklet, i thotë Thaçit a mundem me të përqafë

Këngëtarja kosovare tashmë me famë botërore, Era Istrefi ka marr sot dekoratë presidenciale nga presidenti i vendit Hashim Thaçi, mirëpo ajo kishte nj ...
Mediumi serb zbulon një sekret të Millosheviqit para se të dërgohej në Hagë

Mediumi serb zbulon një sekret të Millosheviqit para se të dërgohej në Hagë

Sllobodan Millosheviq e mbajti Milanit Milutinoviq disa muaj pas bombardimeve në vitin 1999 në një lloj burgimi shtëpiak. Me sa duket, Presidenti i Re ...
Personi që vdiq në vendin e punës në Prizren ishte 71 vjeç

Personi që vdiq në vendin e punës në Prizren ishte 71 vjeç

Ragip Syla, 71 vjeçar nga Komuna e Prizrenit ka humbur jetën në vendin e punës, gjersa ishte duke pastruar në një deponi të materialit ndërtimor- dërr ...
Ministri Gashi:Prizreni bëhet me pishinë olimpike

Ministri Gashi:Prizreni bëhet me pishinë olimpike

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi , ka marr pjesë sot në vendosjen e gurthemelit të Pishinës Olimpike në Prizren në Palestrën Spor ...
Presidenti Thaçi dekoron Era Istrefin me Medaljen Presidenciale /VIDEO

Presidenti Thaçi dekoron Era Istrefin me Medaljen Presidenciale /VIDEO

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka pritur sot në takim këngëtaren, Era Istrefi. Ai e ka dekoruar atë me Medaljen Presidenciale Jubilare të Dhjet ...
Haradinaj: Nuk mund ta ndali Delawie’n, por ndarja e Kosovës është luftë

Haradinaj: Nuk mund ta ndali Delawie’n, por ndarja e Kosovës është luftë

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka ripërsëritur se ndarja e Kosovës është luftë dhe sipas tij deklarata e ambasadorit amerikan, Greg Delawie ...
Njeriut i afërt i Vuçiq thotë se Pacollit nuk do t’i jepet leja ta vizitojë Serbinë

Njeriut i afërt i Vuçiq thotë se Pacollit nuk do t’i jepet leja ta vizitojë Serbinë

Ministri i Punëve të Brendshme të Serbisë, Nebojsha Stefanoviq, ka thënë se është njoftuar se Behgjet Pacollit nuk do t’i lejohet shkuarja në Novi Paz ...
Haradinaj: Ndarja është luftë, deklaratat e Delawie po keqinterpretohen

Haradinaj: Ndarja është luftë, deklaratat e Delawie po keqinterpretohen

Kryeministri Ramush Haradinaj vlerëson se hapja e temës për ndarjen e Kosovës në tavolinën e Brukselit është luftë. Sipas tij, deklaratat e ambasad ...
CAS rikthen Milanin në Europa League

CAS rikthen Milanin në Europa League

Milan do të rikthehet në Europa League. CAS ka rikthyer Milanin në Europa League. Ankesa e “Rossonerëve” ka dalë e suksesshme. “Sole 24 Ore” dhe ...
Falsifikuan pasaporta, në pranga kosovari dhe një turk

Falsifikuan pasaporta, në pranga kosovari dhe një turk

Policia në Mitrovicë ka arrestuar dje një të dyshuar, shqiptar i Kosovës dhe një të dyshuar tjetër, shtetas i Turqisë. Sipas Policisë të njëjtit ka ...
1 2,919 2,920 2,921 2,922 2,923 3,170 29210 / 31698 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19