1 2,918 2,919 2,920 2,921 2,922 3,187 29200 / 31867 POSTS
Morena Taraku merr vëmendjen e të gjithëve, joshëse sa më s’ka!

Morena Taraku merr vëmendjen e të gjithëve, joshëse sa më s’ka!

Morena Taraku lirshëm mund të thuhet se është një nga femrat më të përfolura në showbizin shqiptar. Sidomos gjatë kohës së fundit kur i është zbulu ...
Autostrada “Arbën Xhaferi” bllokon katër fshatra

Autostrada “Arbën Xhaferi” bllokon katër fshatra

Deri para pak muajsh, banorët e fshatit Pledenicë dhe tre fshatrave përreth kishin katër rrugë alternative për t’u kyçur në qytetin e Hanit të Elezit. ...
Njeriu më i pasur në Shqipëri është afër blerjes të Ferronikelit

Njeriu më i pasur në Shqipëri është afër blerjes të Ferronikelit

Njeriu më i pasur në Shqipëri është afër blerjes të Ferronikelit nga kompania greke Cunico Resources, me bisedimet që Klan Kosova mëson të jenë në faz ...
Reina në Chelsea

Reina në Chelsea

Spanjolli mund të largohet nga Milan pa luajtur asnjë ndeshje Trajneri i ri i Chelseat, Maurizio Sarri ka kërkuar nga klubi i tij që të nënshkrua ...
Reperi i njohur: Meshkujt që konsumojnë banane janë gay

Reperi i njohur: Meshkujt që konsumojnë banane janë gay

Reperi Wiz Khalifa ka bërë një deklaratë të çuditshme. Artisti i njohur ka disa mënyra se si mendon kur është puna tek konsumimi i frutave, shkruan ...
Dashuri babë e bijë, kjo foto e Annës dhe Arditit i thotë të gjitha!

Dashuri babë e bijë, kjo foto e Annës dhe Arditit i thotë të gjitha!

Moderatori Ardit Gjebrea ka publikuar në rrjete sociale një nga fotot më të bukura të kësaj të shtune. Ai shfaqet me vajzën e tij Annën duke notu ...
Arifi: Me Serbinë nuk diskutohet tash për të pagjeturit

Arifi: Me Serbinë nuk diskutohet tash për të pagjeturit

Shefi i ekipit negociatave teknike me Serbinë, Avni Arifi, ka thënë se në dialogun me Serbinë që po zhvillohet në Bruksel, tash për tash, nuk do të di ...
Formacionet zyrtare: Inter – Zenit

Formacionet zyrtare: Inter – Zenit

Inter do të luajë miqësoren e radhës, kësaj here ndaj rusëve të Zenitit. Inter dhe Zenit kanë publikuar formacionet zyrtare, para tkimit të tyre që ...
Brnabiq kritikon Ugljaninin për ftesën që i bëri Pacollit

Brnabiq kritikon Ugljaninin për ftesën që i bëri Pacollit

Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiq, ka drejtuar kritika të ashpra në drejtim të liderit të Këshillit Nacional të Boshnjakëve në Sanxhak, Sulejman Ug ...
Mushkolaj pas ndalesës që Serbia ia bëri Pacollit: Përgjegjësinë e mban Kosova

Mushkolaj pas ndalesës që Serbia ia bëri Pacollit: Përgjegjësinë e mban Kosova

Autoritetet serbe refuzuan t'i japin leje ministrit të Jashtëm të Kosovës, Behgjet Pacolli, që të qëndrojë në rajonin e Sanxhakut ne Serbinë jugperënd ...
1 2,918 2,919 2,920 2,921 2,922 3,187 29200 / 31867 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19