1 2,917 2,918 2,919 2,920 2,921 3,187 29190 / 31861 POSTS
Mirlind Daku flet për herë të parë pas transferimit te Osijek NK

Mirlind Daku flet për herë të parë pas transferimit te Osijek NK

Mirlind Daku ka bërë një hap të madh në karrierën e tij. Golashënuesi më i mirë i Superligës së Kosovës sezoni e kaluar është transferuar në Kroaci ...
Khloe kapet ‘mat’ me ish të dashurin e motrës!

Khloe kapet ‘mat’ me ish të dashurin e motrës!

Khloe Kardashian është një nga modelet më të ndjekura. Në fotot e qarkulluara në rrjete sociale së fundmi ajo u kap ‘mat’ me të dashurin e motrës s ...
Italia nën akuza se ka shkaktuar vdekjen e refugjatëve

Italia nën akuza se ka shkaktuar vdekjen e refugjatëve

Italia ka hedhur poshtë kritikat se po ndjek politika të ashpra ndaj imigracionit, pas protestave para Ministrisë së Brendshme italiane me thirrjet se ...
Hajna të armatosur vjedhin në Grashticë /VIDEO

Hajna të armatosur vjedhin në Grashticë /VIDEO

Mollët nuk i hëngrën, por copat e tyre i përdorën për të gjuajtur drejt shtëpisë. Kur nga goditjet me to kuptuan se nuk është askush brenda, hajnat me ...
Morena Taraku merr vëmendjen e të gjithëve, joshëse sa më s’ka!

Morena Taraku merr vëmendjen e të gjithëve, joshëse sa më s’ka!

Morena Taraku lirshëm mund të thuhet se është një nga femrat më të përfolura në showbizin shqiptar. Sidomos gjatë kohës së fundit kur i është zbulu ...
Autostrada “Arbën Xhaferi” bllokon katër fshatra

Autostrada “Arbën Xhaferi” bllokon katër fshatra

Deri para pak muajsh, banorët e fshatit Pledenicë dhe tre fshatrave përreth kishin katër rrugë alternative për t’u kyçur në qytetin e Hanit të Elezit. ...
Njeriu më i pasur në Shqipëri është afër blerjes të Ferronikelit

Njeriu më i pasur në Shqipëri është afër blerjes të Ferronikelit

Njeriu më i pasur në Shqipëri është afër blerjes të Ferronikelit nga kompania greke Cunico Resources, me bisedimet që Klan Kosova mëson të jenë në faz ...
Reina në Chelsea

Reina në Chelsea

Spanjolli mund të largohet nga Milan pa luajtur asnjë ndeshje Trajneri i ri i Chelseat, Maurizio Sarri ka kërkuar nga klubi i tij që të nënshkrua ...
Reperi i njohur: Meshkujt që konsumojnë banane janë gay

Reperi i njohur: Meshkujt që konsumojnë banane janë gay

Reperi Wiz Khalifa ka bërë një deklaratë të çuditshme. Artisti i njohur ka disa mënyra se si mendon kur është puna tek konsumimi i frutave, shkruan ...
Dashuri babë e bijë, kjo foto e Annës dhe Arditit i thotë të gjitha!

Dashuri babë e bijë, kjo foto e Annës dhe Arditit i thotë të gjitha!

Moderatori Ardit Gjebrea ka publikuar në rrjete sociale një nga fotot më të bukura të kësaj të shtune. Ai shfaqet me vajzën e tij Annën duke notu ...
1 2,917 2,918 2,919 2,920 2,921 3,187 29190 / 31861 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19