1 2,313 2,314 2,315 2,316 2,317 3,014 23150 / 30136 POSTS
Afërdita publikon bisedën private me burrin, ja çka i shkruan ai në mëngjes

Afërdita publikon bisedën private me burrin, ja çka i shkruan ai në mëngjes

Afërdita Dreshaj prej vitesh është larguar nga trojet shqiptare. Modelja dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kindl janë vazhdimisht në lëvizje prej vendi ...
“Ndalojeni “Gjarprin” o burra! Fol Rifat Jashari, fol Jakup, Fatmir, Rexhep e Sylejman, tregona të vërtetën”!

“Ndalojeni “Gjarprin” o burra! Fol Rifat Jashari, fol Jakup, Fatmir, Rexhep e Sylejman, tregona të vërtetën”!

Ish-eprori i lartë i UÇK-së, dhe SHIK-ut, Naim Miftari ka kërkuar nga personalitetet e fuqishme të Kosovës, që të tregojnë për të vërtetën për Hashim ...
Me një imazh të ëmbël të Khloe, Zaimina uron javë të mbarë

Me një imazh të ëmbël të Khloe, Zaimina uron javë të mbarë

Zaimina Vasjari ka zgjedhur që t'i përkushtohet tërësisht familjes. Këngëtarja është shkëputur prej kohësh nga muzika dhe tashmë po kujdeset që të ...
Hoti: LDK-ja nuk do të lejojë që Thaçi dhe Vuçiq të bëjnë pazar me territorin e Kosovës

Hoti: LDK-ja nuk do të lejojë që Thaçi dhe Vuçiq të bëjnë pazar me territorin e Kosovës

Sipas shefit të Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hotit, Presidenti Hashim Thaçi nuk ka mandate që ta nxjerrë në pazar territorin e Kosovës. Ho ...
Haradinaj në praninë e Edi Ramës: Nuk i ndryshojmë kufijtë!

Haradinaj në praninë e Edi Ramës: Nuk i ndryshojmë kufijtë!

Kryeministri Ramush Haradinaj po merr pjesë në konferencën e kryeministrave të Ballkanit Perëndimor, nikoqir i së cilës është kryeministri shqiptar, E ...
Shkëmbimi i territoreve: Dyshime dhe tension te shqiptarët dhe serbët në Luginë!

Shkëmbimi i territoreve: Dyshime dhe tension te shqiptarët dhe serbët në Luginë!

U përmend me vite përpara, por shkëmbimi i territoreve mes Kosovës dhe Serbisë tek tash po shihet si zgjidhja më e mirë përfundimtare ndërmjet dy vend ...
Thaçi – Kandiqit: Është e papranueshme që të mos lejohen serbët në Gjakovë

Thaçi – Kandiqit: Është e papranueshme që të mos lejohen serbët në Gjakovë

Presidenti Hashim Thaçi i është përgjigjur themelueses së Fondit për të Drejtën Humanitare, Natasha Kandiq, e cila kërkoi nga ai që t’ua mundësojë s ...
Në mes të dasmës ndalet rryma, Buraku tregon ndodhitë në vendet ku ka kënduar

Në mes të dasmës ndalet rryma, Buraku tregon ndodhitë në vendet ku ka kënduar

Buraku dhe grupi Fama kanë pasur një sezonë të ngjeshur me dasma dhe ahengje të tjera familjare. Buraku ka qenë i ftuar së fundi në emisionin “Mira ...
Rudy largohet ngaBayern Munich, zgjedh rivalin nga Bundesliga

Rudy largohet ngaBayern Munich, zgjedh rivalin nga Bundesliga

Edhe një largim nga skuadra e Bayern Munichut. Merkato për Spanjën, Francën dhe Germaninë ende nuk ka përfunduar. Në Bundesligë, Bayern Munchen ...
Lipjanasi e rreh gruan, viktima dërgohet në strehimore

Lipjanasi e rreh gruan, viktima dërgohet në strehimore

Viktima pas tretmanit mjekësor në QKUK, është dërguar në strehimore, ndërsa me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. Njoftimi i ...
1 2,313 2,314 2,315 2,316 2,317 3,014 23150 / 30136 POSTS