1 2,312 2,313 2,314 2,315 2,316 3,187 23140 / 31861 POSTS
Hajnat filmohen duke vjedhur pako të cigareve në Ferizaj

Hajnat filmohen duke vjedhur pako të cigareve në Ferizaj

Kallxo.com ka siguruar disa video në të cilat shihen dy persona duke thyer derën e një lokali në Ferizaj. Pronari i lokalit tha për kallxo.co ...
Albin Kurti ankohet në Tiranë- Edi Rama ma shkatërroi partinë

Albin Kurti ankohet në Tiranë- Edi Rama ma shkatërroi partinë

Lideri i Vetëvendosjes Albin Kurti një pjesë të fundjavës e kaloi në Tiranë. Përveç debateve për politikën e lartë, ai shfrytëzoi rastin për t’i ndërr ...
A do të jetë Endrit Shala ministër i Tregtisë dhe Industrisë?

A do të jetë Endrit Shala ministër i Tregtisë dhe Industrisë?

Anëtari i kryesisë së NISMA Socialdemokrate, njëherish edhe Shef i këshilltarëve në kabinetin e zëvendës Kryeministrit Fatmir Limaj përmes një prononc ...
Telefonata anonime që i parapriu sulmit ndaj Azem Vllasit

Telefonata anonime që i parapriu sulmit ndaj Azem Vllasit

Ramiz Mavriqi i njohur i përbashkët i Azem Vllasit si palë e dëmtuar dhe Sadri Ramabajës si njëri nga të akuzuarit e rastit të njohur si “Syri i Popul ...
Deputeti i VV’së i kundërpërgjigjet dy nënkryetarëve të LDK’së për protestë

Deputeti i VV’së i kundërpërgjigjet dy nënkryetarëve të LDK’së për protestë

Deputeti i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi ka thënë se janë në pritje të një përgjigjeje nga LDK dhe PSD lidhur me organizimin e një proteste, ndërsa i ë ...
Klienti akuzon noterin se e rrahu në zyrë

Klienti akuzon noterin se e rrahu në zyrë

Noteri Burim Xhemajli po akuzohet nga klienti i tij, L.M. (emër i njohur për redaksinë) se e ka sulmuar fizikisht. Ai po deklaron se Xhemajli ia kisht ...
Arrestohet personi që voziti në pistën e aeroportit të Lionit

Arrestohet personi që voziti në pistën e aeroportit të Lionit

Policia franceze arrestoi një person që u fut me makinë në pistën e aeroportit të Lionit, në juglindje të Francës, duke shkaktuar ndërprerje të përkoh ...
10 deri në 20 vjet për marrëveshjen Kosovë – Serbi? Reagon Brukseli

10 deri në 20 vjet për marrëveshjen Kosovë – Serbi? Reagon Brukseli

Maja Kocijancic, zëdhënëse e Përfaqësueses së Lartë të BE-së Federica Mogherini, ka thënë se mosarritja e marrëveshjes ndërmjet Kosovës e Serbisë, në ...
Bytyqi: Mbyllja e shkollave në komunën e Drenasit është vendim i gabuar

Bytyqi: Mbyllja e shkollave në komunën e Drenasit është vendim i gabuar

Ministri i Arsimit, Shyqiri Bytyqi, ka reaguar ndaj mbylljes së shkollave në komunën e Drenasit, duke e quajtur të pabazuar dhe të gabueshëm. Bytyqi k ...
Pse kompanitë e sigurimeve nuk ia paguajnë borxhet Kryqit të Kuq?

Pse kompanitë e sigurimeve nuk ia paguajnë borxhet Kryqit të Kuq?

Kompanitë e sigurimeve të Kosovës qe tetë vite nuk kanë paguar obligimet financiare që kanë ndaj Kryqit të Kuq të Kosovës. Këto obligime janë c ...
1 2,312 2,313 2,314 2,315 2,316 3,187 23140 / 31861 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19