1 2,311 2,312 2,313 2,314 2,315 3,170 23130 / 31698 POSTS
Kush është Egzon Binaku, kosovari i radhës që po shkëlqen te Shqipëria

Kush është Egzon Binaku, kosovari i radhës që po shkëlqen te Shqipëria

Kristian Panuçi e kishte zbuluar Egzon Binakun, që në muajin mars të këtij viti dhe e grumbulloi në miqësoret ndaj Kosovës dhe Ukrainës. Mirëpo, 23 ...
Polcia e zbaton urdhërin e Haradinajt. E ndalon Vuçiqin që të futet në Drenicë

Polcia e zbaton urdhërin e Haradinajt. E ndalon Vuçiqin që të futet në Drenicë

Vizita e presidentit serb, Aleksandar Vuçiq për në Banjë të Skënderajt është anuluar nga Qeveria e Kosovës. Por presidenti serb ka insistuar që ...
Hajgaret e Vulinit, ushtria serbe e gatshme për urdhërat e Vuçiqit

Hajgaret e Vulinit, ushtria serbe e gatshme për urdhërat e Vuçiqit

Ministri i Mbrojtjes Aleksandar Vulin tha se ushtria serbe do të respektojë vendimet e presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, që është komandant su ...
Serbët e Banjës shpresojnë se Vuçiq do të arrijë t’i vizitojë gjatë ditës

Serbët e Banjës shpresojnë se Vuçiq do të arrijë t’i vizitojë gjatë ditës

Megjithë vendimin e Qeverisë së Kosovës për ta anuluar lejen e Vuçiqit për të hyrë në zonën e Drenicës, banorët e Banjës së Skënderajt ku pritej që Vu ...
Gjithçka rreth vizitës së Vuçiqit në Kosovë, a do ta shkelë fjalën e Ramush Haradinajt

Gjithçka rreth vizitës së Vuçiqit në Kosovë, a do ta shkelë fjalën e Ramush Haradinajt

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka nisur ditën e dytë të vizitës së tij në pjesën veriore të Kosovës, me një shëtitje në lagjen e quajtur “Lugi ...
A mund të ndodhë arrestimi i Vuçiq nëse shkon në Drenicë? flet Behgjet Pacolli

A mund të ndodhë arrestimi i Vuçiq nëse shkon në Drenicë? flet Behgjet Pacolli

Qeveria e Kosovës ia ka anuluar lejen presidentit serb, Aleksander Vuçiq për të shkuar në zonën e Drenicës. Megjithatë, në bazë të raportimeve të m ...
Jashari: Vuçiq nuk mund të kalojë pa kërkuar falje

Jashari: Vuçiq nuk mund të kalojë pa kërkuar falje

Kryetari i Skënderajt, Bekim Jashari, po merr pjesë në protestën kundër vizitës së presidentit serb, Aleksander Vuçiq në fshatin Banjë të Drenicës. ...
Mediat serbe: Megjithë vendimin e Haradinajt, Vuçiq niset për në Banjë të Skënderajt

Mediat serbe: Megjithë vendimin e Haradinajt, Vuçiq niset për në Banjë të Skënderajt

Qeveria e Kosovës i ka tërhequr lejen presidentit serb për ta vizituar zonën e Drenicës. Kjo me arsyetimin që gjendja e sigurisë të ruhet në maksim ...
Edhe deputeti i PDK-së synon ta ndalë Vuçiqin në Drenicë

Edhe deputeti i PDK-së synon ta ndalë Vuçiqin në Drenicë

Protestuesit po vazhdojnë të qëndrojnë në rrugën Mitrovicë-Skenderaj, në shenjë proteste kundër vizitës së presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiq ...
Fantastike: Osaka e mund Serena Williamsin për ta fituar US Openin

Fantastike: Osaka e mund Serena Williamsin për ta fituar US Openin

Naomi Osaka e ka fituar US Openin duke e mposhtur në finale 23 herë fituesen e grand slameve, Serena Williamsin, në finalen e së shtunës. Osaka ...
1 2,311 2,312 2,313 2,314 2,315 3,170 23130 / 31698 POSTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19