1 2 3 2,806 10 / 28059 POSTS
Gjakovë: U kapën me 31 kg drogë, paraburgim për dy të dyshuarit

Gjakovë: U kapën me 31 kg drogë, paraburgim për dy të dyshuarit

Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, për caktimin e masës me nga një muaj paraburgim ndaj dy shtetas ...
“Shoqata Jetimët e Ballkanit s’ka sjellë mish të prishur, faji është te frigoriferi”

“Shoqata Jetimët e Ballkanit s’ka sjellë mish të prishur, faji është te frigoriferi”

Komuna e Skenderajt është deklaruar rreth sasisë së mishit të prishur, i cili është asgjësuar nga AUV, pasi nuk ishte për konsum. “800 kilogramë mi ...
Përleshje me thika në Prishtinë, një person lëndohet rëndë

Përleshje me thika në Prishtinë, një person lëndohet rëndë

Pasditen e sotme në Prishtinë ka ndodhur një përleshje fizike si pasojë e së cilës një person ka marrë lëndime të rënda Lajmin për Gazetën Express ...
E frikshme; “mushkëritë e botës” po shkatërrohen, zjarre masive në Amazonë!

E frikshme; “mushkëritë e botës” po shkatërrohen, zjarre masive në Amazonë!

Prej disa ditësh pyjet e Amazonës i kanë kapluar vatra të mëdha zjarri, duke bërë që ngjarja dhe dëmet të marrin përmasa serioze. Vatrat e zjarrit ...
Pas ‘OnRecords’, Fero heq dorë edhe nga Arbenita

Pas ‘OnRecords’, Fero heq dorë edhe nga Arbenita

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë dyshja më e përfolur e shoëbizit. Kohët e fundit, ata po shfaqeshin kaq të dashuruar dhe të lumtur kr ...
Bilall Sherifi: Nisma ua ka bërë “bllok” para zgjedhjeve këtyre partive

Bilall Sherifi: Nisma ua ka bërë “bllok” para zgjedhjeve këtyre partive

Bilall Sherifi nga radhët e Nismës ka thënë se tashmë kanë vendosur që të mos hyjnë në koalicion me partitë e mëdha LDK-në, Vetëvendosjen apo PDK-në ...
Oferta marramendëse e Realit për Neymar: 100 milionë euro plus Bale, James dhe Navas

Oferta marramendëse e Realit për Neymar: 100 milionë euro plus Bale, James dhe Navas

Duket se Real Madridi është i gatshëm të bëjë gjithçka për ta transferuar sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymar, në bazë të ofertës së fundit që e ...
Me 89 vota shpërndahet Kuvendi, tash s’ka skenar tjetër përveç zgjedhjeve

Me 89 vota shpërndahet Kuvendi, tash s’ka skenar tjetër përveç zgjedhjeve

Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë votuar pro shpërndarjes së Kuvendit, duke i hapur kështu rrugë zgjedhjeve të jashtëzakonshme, shkruan Gazeta Expr ...
Nuk do ta besoni çfarë roli luan Marjana Kondi në ‘I love Tropoja’

Nuk do ta besoni çfarë roli luan Marjana Kondi në ‘I love Tropoja’

U bënë ditë që aktori dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka nisur xhirimet për filmin e tij më të ri “I love Tropoja”. Filmi shumë shpejt do të shfa ...
Elisa De Panicis, një tifoze superseksi e Milanit

Elisa De Panicis, një tifoze superseksi e Milanit

Me profesion modele, Elisa De Panicis Agnelli njihet edhe si një tifoze e zjarrtë e Milanit. Bukuroshja superseksi nuk rresht sëmbështeturi kuqezin ...
1 2 3 2,806 10 / 28059 POSTS