Oriola në të tejdukshme, “digjet” Instagrami

Oriola në të tejdukshme, “digjet” Instagrami

Modelja shqiptare Oriola Marashi ka postuar sot një fotosesion të ri ku pozon me një veshje të tejdukshme

Ajo është njëra prej modelëve më seksi dhe më në treg për momentin.

Është kjo Oriola Marashi e cila ka realizuar një fotosesion të ri, tepër seksi, me një veshje të tejdukshme.

Fotosesioni është realizuar nga fotografi Junxhin Çela dhe bukuroshja shqiptare nuk heziton t’i tregoj asetet e saj. /Ge

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19