Orinda shkëlqen me lejla, shikoni sa në formë duket!

Orinda shkëlqen me lejla, shikoni sa në formë duket!

Këngëtarja e njohur Orinda Huta ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet më në formë dhe më seksi se kurrë.

E veshur me një fustan në ngjyrë lejla, këngëtarja dhe moderatorja ka treguar këmbët e tonifikuara. Kujtojmë se Orinda është një frekuentuese shumë e rregullt e palestrës dhe gjithashtu kujdeset mjaft për ushqimin që konsumon./GE

 

 

COMMENTS