Operacionet plastike e kanë ‘deformuar’ Luana Vjollcën!

Operacionet plastike e kanë ‘deformuar’ Luana Vjollcën!

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca është njëra nga femrat më të përfolura në showbizin shqiptar.

Duke qenë se është mjaft aktive si në projekte muzikore e po ashtu edhe në rrjete sociale, Luana nuk ndalet së publikuari foto me ndjekësit, shkruan lajmi net.

E pasi për shumë nga yjet e estradës janë bërë ‘modë’ operacionet plastike, siç duket edhe për moderatoren shqiptare vlen e njëjta gjë.

Ndonëse nuk ka pranuar se ka ndërhyrje kirurgjike, në çdo foto të saj i vërehen dukshëm e sidomos tek fytyra.

Një foto që ndau me ndjekësit para pak çastesh Luana ‘zhgënjen’  me pamjen sa që vjen tejet e ‘transformuar’.

Sido që të jetë, moderatorja Vjollca ka një numër të madh të fansave që e duan dhe e përkrahin vazhdimisht. /Lajmi.net/

 

COMMENTS