Olta Gixhari pa tualet, shikoni si duket

Olta Gixhari pa tualet, shikoni si duket

Ajo është një nga aktoret më të njohura dhe të pëlqyera shqiptare.

Këtë herë bukuroshja Olta Gixhari ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet tërësisht pa make-up dhe e rrethuar nga rrezet e diellit.

Nuk dihet se kur do e shohim sërish në ekran apo në teatër me ndonjë projekt të ri aktoren bukuroshe.

 

 

COMMENTS