Nuk është më mister! Zbulohet kush është ish-missi që shoqëronte Flori Mumajesin mbrëmë?

Nuk është më mister! Zbulohet kush është ish-missi që shoqëronte Flori Mumajesin mbrëmë?

Shoqëruesja e Flori Mumajesit në festën e ditëlindjes së Arilena Arës tërhoqi vëmendjen e të gjithëve!

Një vajzë e elegante dhe mjaft simpatike qëndronte krah tij në videot e publikuara nga ditëlindja e Arilenës, që tashmë nuk është më sekret.

Ajo quhet Arnita Beqiraj, është nga Vlora dhe ka fituar titullin e Miss Shqipëria në vitin 2010.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19