Një veshje plazhi që kushton një pasuri e tërë, Lori Hoxha po që shpenzon

Një veshje plazhi që kushton një pasuri e tërë, Lori Hoxha po që shpenzon

Lori Hoxha shpesh ka treguar se nuk kursehet për të zgjedhur veshje cilësore  dhe ndër më të lakmuarat nga vajzat e famshme.

Këtë herë ajo habiti me koston e veshjes së saj për në plazh. Blogerja e famshme shqiptare, ka pozuar me një byzylyk në dorë gjatë pushimeve, i cili sipas faqes së njohur “What They Wearing” kushton rreth 38 mijë e 700 Euro dhe i përket markës Cartier.

Bikinit kushtojnë rreth 115 Euro, ndërsa syzet 275 Euro. Pra në total, 39090 Euro.

/Gazeta Express/ 

 

 

COMMENTS