Ndërron sërish, Kida shkëlqen me stilin e ri të flokëve

Ndërron sërish, Kida shkëlqen me stilin e ri të flokëve

Herë të shkurta e herë të gjata, Kida pëlqehet gjithnjë për dukjen e saj.

Orhidea, është ndër artistet e pakta të estradës e cila ka rrëmbyer vëmendjen e publikut që në fillim dhe vazhdon të jetë e tillë.

Përveç projekteve të suksesshme që ka lansuar deri më tani, Kida pëlqehet edhe për pamjen e cila besohet të mos ketë asnjë ndërhyrje kirurgjike.

E me postimet e fundit të ndara me ndjekësit, ajo bën të ditur se sërish ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe duket për mrekulli.

Këtë ndryshim të Kidës nuk ka dyshim se do e presin mirë edhe fansat e saj. /Lajmi.net/

 

COMMENTS