Nasim Haradinaj ka një gëzim në shtëpi e tregon me fotografi

Nasim Haradinaj ka një gëzim në shtëpi e tregon me fotografi

Ish-komandanti në Betejën e Koshares Nasim Haradinaj ka fejuar djalin.

Nëpërmjet një shkrimi në Facebook, Haradinaj ka shfaqur momente nga ndeja.

Haradinaj nga OVL UÇK, ka uruar të birin, derisa ka publikuar edhe fotografi.

“Sotë lidhën fejesën, djali im Gurakuq Haradinaj dhe Albulena Maliqi. Qiftit i urojmë qdo të mirë, trashëgim dhe shëndet ! Urime Urime !’, shkruan Haradinaj në Facebook.

 

COMMENTS