Motrat Kabashi publikojnë bashkëpunimin me Beraton

Motrat Kabashi publikojnë bashkëpunimin me Beraton

Arta dhe Ana Kabashi e kanë publikuar projektin e përbashkët muzikor.

Dy motrat Kabashi, Arta dhe Ana, e kanë lansuar në Youtube këngën e tyre më të re, shkruan lajmi.net.

Ato kanë ardhur në bashkëpunim me Beraton ndërsa ky projekt muzikor është i realizuar edhe në anën vizuele, pra me videoklip.

Tekstin e kanë shkruar Berato dhe Ana, ndërsa xhirimi i videoklipit i është besuar Meriton Brahës.

Arta dhe Ana si zakonisht edhe këtë herë kanë marrë vëmendjen me pamjen.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19