Mori pjesë në “Kënga Magjike”, a i mbeti hatri për rezultat Samantës?

Mori pjesë në “Kënga Magjike”, a i mbeti hatri për rezultat Samantës?

Samanta Karavella është emër shumë i suksesshëm i skenës muzikore shqiptare.

Këngëtarja ishte e ftuara e radhës e emisionit “Mirage”, ku shpalosi shumëçka nga jeta profesionale dhe ajo private, shkruan lajmi.net.

Ajo foli për projektet që po përgatit, duke zbuluar detaje rreth tyre si dhe për pjesëmarrjen në “Kënga Magjike”.

Kut jemi tek ky festival, Samanta tregoi nëse kishte synim çmimin e parë dhe se a pati hatërmbetje pas rezultateve.

Ndiqeni videon e mëposhtme për të kuptuar përgjigjen e Samantës.

 

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19