Morena Taraku me kostum larjeje

Morena Taraku me kostum larjeje

Morena Taraku provokon nga Turqia.
Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, ka provokuar me një foto të re të publikuar në Instagram,

Në imazhin e postuar, ajo shihet e veshur me kostum larjeje ndërsa për pak sa nuk i ka dalë edhe pjesa intime.

Pranë fotografisë, modelja seksi ka pranuar shumë komente nga më të ndryshmet ndërsa edhe pëlqimet nuk kanë munguar.

 

COMMENTS