Morena shfaqet pa shume grim, duket e mërzitur

Morena shfaqet pa shume grim, duket e mërzitur

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku ka vazhduar me fotografi nga plazhi derisa vazhdon qëndrimin në Stamboll

Javët e fundit Morena Taraku është përfolur se është ndarë nga i dashuri i saj, por që këngëtarja nuk është dhënë shumë nëpër rrjetet sociale.

Bukuroshja kosovare sot ka postuar një fotografi kur duket paksa e mërzitur derisa nuk ka vënë grim.

Poshtë kësaj fotografie, Morena nuk ka shkruar asgjë

Kujtojmë se Morena pandeminë COVID-19 e kaloi në metropolin turk, Stambollin e ku vazhdimisht ishte aktive me foto – madje ajo lansoi edhe një këngë “Fuck Location”, e cila ishte një diss për mediat në Kosovë që kishin publikuar një audio incizim të saj. /GazetaExpress/

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19