Morena rrezitet në pishinën e shtëpisë së saj luksoze në Turqi, heq të gjitha rrobat

Morena rrezitet në pishinën e shtëpisë së saj luksoze në Turqi, heq të gjitha rrobat

Morena Taraku po merr rreze të diellit në mesin e pishinës në oborrin e shtëpisë së saj.

Ajo ka hequr të gjitha rrobat dhe shfaqet vetëm në të brendshmet e poshtme, derisa po inçizohet duke pirë kafe.

Morena shihet e shtrirë në mes të pishinës në një mjellmë, ndërsa edhe për gotën e kafesë ka bërë një mjellmë të vogël.

Ajo po argëtohet me këngën e saj më të fundit, ndërsa po vazhdon me jetën luksoze në Turqi./Gazeta Express/

 

COMMENTS