Moderatori shqiptar në një lidhje? Ja foto komprometuese!

Moderatori shqiptar në një lidhje? Ja foto komprometuese!

Enio Civici është një nga figurat më të njohura të ‘Scan’ si moderator dhe njëherësh drejtor informacioni i këtij televizioni.

Ai është bërë pjesë e mediave për analizat e tij ekonomike dhe jo vetëm. Shpesh në mediat rozë është përfolur edhe për lidhje dashurie ose flirte.

Së fundmi një fotografi e publikuar në rrjete sociale ngre sërish dyshime për një lidhje të mundshme të tij. Enio shihet i ulur përkrah një vajzë, identeti i së cilës nuk bëhet i ditur.

Të dy duken shumë të lumtur në prani të njëri-tjetrit dhe nga fotografia mund të kuptohet se ditët e nxehta të verës po i kalojnë së bashku. Nuk dihet nëse kjo nënkupton diçka të re në jetën private të moderatorit, megjithatë shpresojmë që me kalimin e kohës Enio të zbulojë vetë se çfarë po ndodh në të vërtetë. /revistawho.com

 

COMMENTS