Modelja amerikane s’i duron bikinit në pjesën e sipërme, i heq dhe ‘djeg’ rrjetin

Modelja amerikane s’i duron bikinit në pjesën e sipërme, i heq dhe ‘djeg’ rrjetin

Modelja e njohur amerikane ka pozuar pa sytjena derisa gjoksin e mbulonte me duar.

Modelja e njohur amerikane, Danielle Herrington, ka provokuar keq me pozat joshëse të realzuara për ‘Sports Illustrated Swimsuit’

Disa foto të saj në bikini po ‘çmendin’ rrjetin, mirëpo ato në të cilat i ka hequr bikinit në pjesën e sipërme kanë bërë ‘bujë’.

Kjo nuk është hera e parë që 25 vjeçarja ka provokuar rënd me pozat. Danielle është aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe ndiqet nga një numër jo i vogël i njerëzve.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19