Messi starton për Barcelonën kundër Interit

Messi starton për Barcelonën kundër Interit

Lionel Messi ka startuar sonte me Barcelonën  derisa ata presin Interin në Camp Nou sonte.

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Barcelonës dhe Interit.

Edhe pse nuk është pritur nga minuta e parë e ndeshjes se sotme ka startuar si kapiten Lionel Messi.

Valverde ka startuar edhe me Griezmann dhe Suarez në sulm pos Messi.

Në anën tjetër Interi hynë në këtë ndeshje me një mungese të madhe, blerjen me të re Romelu Lukaku.

Conte sot në sulm ka vendosur për Alexis Sanchez dhe Lautaro Martinez. /GazetaExpress

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19