Messi e udhëheq Barçën kundër Slavia Pragës, formacionet

Messi e udhëheq Barçën kundër Slavia Pragës, formacionet

Barcelona do të luajë në udhëtim kundër kampionit të Çekisë në ndeshjen e rrethit të tretë në Ligën e Kampionëve, në kërkim të fitores së dytë në Grupin F.

Kampioni i La Ligës e mundi me rikthim 2:1 Interin në ndeshjen e kaluar në Camp Nou dhe tani kërkon tri pikë të tjera në Pragë.

Forma e gjigantit katalonas në udhëtim lë shumë për të dëshiruar, megjithatë.

Slavia, ndërkohë, do të kërkojë ta ndalë edhe Barçën, siç e bëri me Interin, të cilit ia nxori një barazim në ndeshjen hapëse të grupit në San Siro.

Formacionet zyrtare të ndeshjes që nis në orën 21:00.

Slavia:

Barcelona:

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19